На Новий 2024 рік 95 квартал випустив в телевізійний єтер неймовірний по блюзнірству номер про жителів окупованого росіянами Скадовська

В цьому номері висміються жителі окупованого півдня України які нібито не вміють добре розмовляти українською мовою.

Ми скопіювали як люди відносяться до цього маразму

Читайте нижче коментарі

Не смешно 😢, слишком много страданий эти нехорошие люди причинили НАРОДУ! Сколько детей не получили лечение, умерли, сколько стариков влачат нищенское существование, а люди не имеют работу только потому что эти бандиты имеют всё 😢!


Скадовськ знаходиться на ПІВДНІ України, а не на Сході. Ніхто і ніколи там так не розмовляв. Усі чудово володіють українською мовою, а поміж собою переважно спілкуються суржиком. Сором сценаристам 95 кварталу!!! Мій рідний Херсон пережив окупацію. На жаль Скадовськ все ще не звільнили, але обов»язково звільнять. Навіщо ви принижуєте скадовців? Вони не розумово відсталі на відміну від сценаристів 95 кварталу. Ганьба!!!

Ганьба вам, безсоромні, безталанні невігласи! Як вам не соромно ображати скадовчан, які завжди любили і були віддані Україні! Які зараз страждають від окупації, мріють про повернення до рідної батьківщини! Вимагаю якомога швидшого вибачення перед усіма мешканцями міста!

Я з Херсону, такі жарти просто неприпустимі! Ми теж Україна, і ми навчалися в Українських школах! І ми так само знаємо і говоримо рідною мовою. Вони взагалі вже знахабніли, це просто ганьба

Я Скадовчанка і чути про мій дім в такому контексті дуже прикро, образливо. Це жах. Я сподіваюсь люди які там лишились і чекають на повернення України цю ганьбу ніколи в житті не побачать і не почують. Квартал — це шоу яке я обожнювала дивитись кожного року. Дякую. Більше ніколи не буду дивитись.

Здали наш край та ще й знущаються. Образливо до сліз. Ганьба! Живу в Скадовському районі, у нас за невеликим винятком всі розмовляють українською.

Наруга над українською мовою та українським народом, який завдячуючи зе та слугам був не готовим до війни, внаслідок чого багато людей загинуло, виїхало з України та багато прошли окупацію. А завдяки кварталу, ті, хто все таки вижив всупереч зе та війні змушені почувати себе нікчемами. Квартал — це п’ята колонна, яку потрібно викинути із простору України та з голови людей!

Може варто зробити мініатюру на тему «Хто здав Херсонщину?» Про друзів кварталу, які опинились при владі в Україні і не готували країну до захисту. І до речі, в херсонській області так ніколи не розмовляли, як в цьому черговому принижуючому українців номері.

Соромно. В голові не вкладається, як таке можливе у воюючій державі щодо окупованої території, де люди кожен день просто виживають. Любі скадовчани, херсонці з вами і підтримують вас.

Дай, Боже, щоб люди ,які вже два роки знаходяться під окупацією, ніколи не побачили цей сором 95 кварталу. І я вважаю, що керівництво кварталу повинні негайно вибачитися перед усіма Скадовчанами за свій ганебний вчинок. Поїдьте у Скадовск всім складом,та спробуйте там цей сором розповісти.Ганьба всьому кварталу 95, сидять ситі і хають людей на Півдні України.Як вам не соромно.

За Скадовськ було дуже образливо 🙁Плюнули в душу. По-перше, Скадовськ-це Південь України, а не Схід! По-друге, в Скадовську всі школи були українські, тому всі мешканці міста знають і розуміють українську мову. Я там прожила майже 40 років і завжди говорила українською, діти теж там виросли і спілкувались українською і ніхто нам не казав , що нас не розуміє.

ГАНЬБА!!!!!Так чекала на випуск новорічного кварталу і коли це побачила…….сказати що я в шоці , це нічого не сказати. Ми в окурації з перших днів і такого пекла я нікому не бажаю. А от тим хто придумав це лайно , хто його випустив на сцену , і кому було дуже смішно запрошую до нас. Відчуєте весь «гумор» окупації.

Тобто на війну сміливості йти не вистачає, але посміятися з тих, хто від неї потерпає, ви в перших рядах. Браво, що ще сказати! Чекаємо звання героїв від президента, адже кращих борців за країну годі й шукати.

І це на другому році війни! Висміювати людей, які втратили все…. В цих скадовчанах, кожен переселенець одразу впізнає себе. Сором — це найменше, що може сказати.

Хамство таке! Просто шокована! Яка зневага до людей! Це ж хтось написав, хтось вимовив, хтось випустив в ефір. Це велика кількість нерозумних людей! Скадовськ, ми з вами! А вони дійсно «маячня»!

Я с Николаева ,в декабре ехала с херсонцами пенсионерами и всю дорогу они мне рассказывали,как они пережили оккупацию ,мы с водителем рыдали какой ужас они пережили ,сейчас наши 🇺🇦обсмеяли жителей оккупированого скадовска !!!Боже милый ,дай разум этим людям ,вы без стыда и совести ,я дала себе слово в жизни не смотреть квартал 95 !!!!

Дніщє. Квартал продовжує розділяти країну та принижувати її громадян. Під час війни — це підсудна історія.Але хто ж їх посадить… вони ж памʼятник. Тьфу.

Це відео мені кинула людина з окупованої території.Зневіренні та затравлені руським міром,замість слів підтримки отримали ляпас від 95 кв.Хлопці наші які захищають державу,теж нічого смішного не побачили.Смійтесь над мордами своїх учасників,які вже не влазять в об’єктив,не йдуть на війну,бо їм треба знімати гімно ,яке вже ніхто не дивиться.Ви втратили багато аудиторії .

С таким відношенням до Громадян своєї країни?Не бачити вам повноправного членства в Євросоюзі.Багатомовність на державному рівні має не одна розвинута держава.А так скоріше Сомалі потрапить в Євросоюз аніж Україна.Велике вітання від мешканців між двох морів

Я «сіскадовська». Я вільно розмовляю, і російської. Так, мої рідні розмовляють суржиком, але в місті ніколи нікого не висміювали за те, як вони розмовляють, оскільки всі один одного розуміють. Коли я навчалась в Києві, 10 років назад, всі мої одногрупники з Києва в повсякденному житті розмовляли російською. І знову ж таки, ніхто не обурювався з цього приводу. Моя мама, бабуся, інші родичі уже 2 роки в окупації. Мама всім серцем чекає на ЗСУ. Поки ви транслюєте на всю країну такі ганебні жарти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *