Банда
На окупованих територіях діє банда росіян яка займа\ться збройним пограбуванням фермерів

Колишні ув’язнені з Росії створили банду на окупованих територіях України, яка зайнялася збройним пограбуванням місцевого населення. На Донеччині, Херсонщині та Запоріжжі злочинці, погрожуючи автоматами та пістолетами, забирають у людей трактори та іншу сільськогосподарську техніку.

1 червня російський Telegram-канал ASTRA повідомив, що 8 березня 2023 року група озброєних чоловіків у балаклавах вдерлася на територію ПрАТ «Єлизаветівське» в селі Єлисеївка Запорізької області та викрала трактор John Deere, навантажувач і 24 каністри дизельного палива.

За два місяці шестеро невідомих під дулом автоматів змусили чоловіка в селі Тарасівка Пологівського району Запоріжжя віддати трактор JBC. Його грабіжники відбуксували на військовому «Уралі».

У березні 2024 року невідомі напали на вагову станцію в селі Новокиївка Скадовського району Херсонщини.

Вони замкнули охоронця, натягнувши йому шапку на обличчя, та забрали шість водяних насосів John Deere.

Згодом, зловмисники пограбували агропідприємство «Домінація» у селі Єлизаветівка Бердянського району, Запорізької області, погрожуючи охоронцю зброєю. Вони викрали трактор John Deere та двигун, загальною вартістю приблизно 4 мільйони гривень.

У ніч на 16 травня ще один трактор John Deer зник із двору мешканця села Полкове у Волноваському районі Донецької області.

За даними ASTRA, у причетності до пограбувань підозрюються:

  • – 42-річний Тамірлан Барагунов, раніше судимий за грабіж, розбій та підробку грошей уродженець Північної Осетії,
  • – судимий за підробку грошей Арсланбек Барагунов,
  • – 38-річний Руслан Ілімов, який сидів за порушення правил обігу наркотиків.

У справі є й інші фігуранти, але їх не затримано, пише канал.