Тюремний термін 15 років загрожує «похідному отаманові» «Союзу козаків феодосійського району» за блокування українських військових частин на півострові під час активної фази окупації Криму.

Борису Яремку, активному учаснику подій весни 2014 року у Криму загрожує 15 років ув’язнення за державну зраду

Українська прокуратура зібрала усі докази незаконної діяльності «похідного отамана» Бориса Яремка.

Справу передано до суду, який винесе оцінку діяльності Бориса Яремка навесні 2014 року повідомила прес-служба прокуратури АРК Криму та Севастополя.

У обвинувальному висновку відзначається участь Бориса Яремка у блокуванні військового аеродрому в Кіровську, блокуванні військової частини морської піхоти України у Феодосії, пункту пропуску Крим тощо.

Повідомляється, що за активну участь у подіях лютого-березня 2014 року Борис Яремко отримав від окупаційної влади Криму медаль «За захист Криму»

За сукупністю статей обвинувального ув’язнення Борису Яремку загрожує від 15 років ув’язнення.

Слідство встановило, що в лютому 2014 року Яремко добровільно вступив і очолив т.зв. «Союз козаків феодосійського регіону», який курирувався та фінансувався російськими спецслужбами.

Серед звинувачень Борису Яремку, «похідному отаманові Спілки козаків» проходять такі важкі статті як державна зрада та посягання на територіальну цілісність України.

Українські правоохоронці традиційно не називають імені обвинуваченого та пікселять його обличчя, проте і ім’я та фото Бориса Яремка є у соціальних мережах та в інтернеті у відкритому доступі.

Джерело