Алла Малицкая Алла МалицкаяДоктор
Татьяна Домбровская Татьяна ДомбровскаяКорреспондент
Виталий Бронштейн Виталий БронштейнЖурналист
Алена Маляренко Алена МаляренкоЖурналист
Любовь Лагутенко Любовь ЛагутенкоЖурналист
Александр Книга Александр КнигаРуководитель театра
Олег Лахнеко Олег ЛахнекоЛетчик
Маргарита Дедова Маргарита ДедоваОбозреватель
Елена Мазур Елена МазурДепутат
Владимир Миколаенко Владимир МиколаенкоМэр г. Херсона
Бронат Юлия Бронат Юлияюрист-обозреватель
Харис Ширинский Харис ШиринскийНародный артист
Елена Шелестенко Елена Шелестенкоредактор "Херсонский вестник нью"
Геннадий Шелестенко Геннадий ШелестенкоГлавный редактор "Херсонский вестник нью"

Выдающиеся деятели Херсона

Новини Водоканалу

  • 02.02.21
  • 22
  • Поделиться:

У січні 2021 року фахівцями Херсонського Водоканалу завершено реконструкцію підвищувальної станції водопостачання, розміщеної у  ЦТП-67 за адресою вул.49-ої Гвардійської Херсонської дивізії, 41-Б.

Працівниками дільниці з ремонту та експлуатації насосних станцій III-го підйому служби водопостачання було  встановлено 2 нових насосних агрегати  Grundfos,  дві сучасні засувки Ø150 з обґумованим клином, замінено 20 м трубопроводу, налаштовано станцію автоматичного регулювання тиску в мережі водопостачання. Це дозволить стабілізувати тиск води у житлових будинках за адресами вул. 49-ої Гвардійської Херсонської дивізії, 49, 49/1, 49/2, 51, 53; вул. Покришева, 41, 41-А, оперативно виконувати локальні переключення на водопровідній мережі, сприятиме підвищенню надійності і ефективності роботи насосної станції,  збільшенню строку служби обладнання, запобіганню аварійності мереж внаслідок гідравлічних ударів. Нове насосне обладнання, зберігаючи необхідну потужність,  споживає у 2,5 рази менше електроенергії.

Насоси, загальною вартістю  255 600 грн.,  придбано за рахунок інвестиційної складової тарифу на послуги Водоканалу.

Для мешканців 7-ми багатоквартирних будинків II-го Таврійського мікрорайону реконструкція ЦТП-67 – це гарантоване поліпшення умов користування послугами Водоканалу,  постійний тиск води у крані, незважаючи на години масового водорозбору, якість та безпека водоспоживання.

Для довідки. Херсонський Водоканал обслуговує 62 насосні станції III-го підйому із загальною кількістю насосів – 168 одиниць, 12% з яких потребують заміни.  У 2021 році на підвищувальних насосних станціях III-підйому заплановано встановлення  ще 8 нових насосів.

Геннадий Шелестенко Все статьи автора

© 2000-2018, "Новости Херсона". Все права защищены.