Хто такий Андрій Євстратов який очолив одну з окупантських організацій в Херсонській області — «Детский спорт»

Олександр Пінаєв розповідає про кандидата на мери Генічеська — Андрія Евстратова

Пане Євстратове Андрій Олександрович! Ви вже більше 10 років знаходитесь на керівній посаді в Генічеському районі, де щорічний бюджет 350-500 мільйонів гривень, але дороги розбиті, немає освітлення, нормального водопостачання відсутня, батьки в школах роблять ремонти і купують інвентар за свої гроші, а рейдери пригнічують наших з /х виробників.

За 10 років ви багато обіцяли, але не залучили до району жодного інвестора, жодного нового робочого місця!

Наші діди за 4 роки всю Європу очистили від фашистської чуми, а вам не вистачило 10 років, щоб навести в районі порядок! Анафема.

Спочатку Євстратов «відкосив» від служби в армії, а тепер претендує на посаду голови у прикордонній громаді.

Потім Євстратова «всунув» у Генічну міськраду його дядько – начальник районного КРУ, де він був заступником у двох мерів поспіль. Тому бюджет міста розкрадався, КРУ не помічало, місто сиділо у темряві та смітті.

Олександр Пінаєв розповідає про іншого кандидата на мери Генічеська — Андрія Евстратова

А Євстратов тим часом займався не містом, а пошуком житла. Він додивився самотню бабусю (міськрада знала адреси таких!), після чого вона померла, а Євстратов оселився у її квартирі на вул. Гоголів.

Потім він наглядав домоволодіння на вул. Дровнікова, 38, яке належало жінці із психічним розладом Бабушкіної Т.К., яка не змогла за себе постояти.

Після чого через міськраду (в якій працювала) він отримав на себе держ.акт на 4 сотки землі в цьому дворі з виходом на море, які 2016 року продав і заробивши на цьому. Ну а жінка інвалід зараз бомжує.

Водночас, Німетуллаєв поставив Євстратова головою наглядової ради ВАТ Управління механізації будівництва «Геническагробуд», де за його письмового узгодження майно підприємства за копійки перейшло до ПАП «Чонгар» Німетуллаєва, а працівники залишилися без зарплат.

За таку віддану роботу Німітуллаєв своїм розпорядженням №664 від 10.12.2013 р. виділив Євстратову 10 соток під дачу на Арабатській Стрілці.

Потім Євстратов пішов «служити» Німетуллаєву С. його заступником у Генічеську райдержадміністрацію, де премії нараховували лише собі.

2015 року Євстратов пройшов депутатом до Генічеської районної ради, де був обраним «своїми» депутатами на посаду голови райради.

З районного бюджету Євстратову О.О. нараховували щомісячні зарплати у березні-квітні 2020 р. по 78 тисяч гривень, у т.ч. премії за 10-13 тисяч! І це під час коронавірусного карантину.

Грошей на благоустрій сіл Євстратів не знаходив, натомість у 2016-2018 р.р. знайшов та перерахував із районного бюджету 3 мільйони 355 тисяч гривень на зарплату райдержадміністрації.

Листівка Андрея Євстратова часів перегонів за крісло Генічеського мера

Таким чином він за гроші громади «купив» прихильність останнього до себе, який на подяку залпом повиділяв по 10 соток земель на Арабатській Стрілці наближеним до Євстратова депутатів та їхніх родичів (Краєвому В.І., родині Юнусових — цілих три, та ін.)

Потім північна частина Генічеського району (з Новогригорівки по Павлівку) з їхньої вини залишилася без автобусного сполучення.

Оскільки вони незаконно протягли херсонського ФОП Присяжний (син якого працював завгаром у голови обл.ради В’ячеслава Мангера. нині заарештованої у кримінальній справі — вбивству Каті Гандзюк) на ласі шматочки перевезень Генічеськ-Арабатська Стрілка-Новоолексійовка.

Після цього місцеве АТП відмовилося брати на себе збиткові рейси.
Євстратов впихає нам, що він відремонтував дахи у деяких школах.
Але забуває сказати, що це зроблено за субвенції з держбюджету.

У 2016 р. Євстратов, його заступник Крайової В.І. стали співучасником злочинної схеми з безкоштовного відчуження 4-х комунальних будівель у Генічеську, Риковому та Стрілковому (колишніх аптек) у приватне підприємство ТОВ «Генічеська центральна аптека» (директор Кистечок О.А.).

За цим фактом Генічеською місцевою прокуратурою 09.07.2020 р. порушено кримінальне провадження за ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем).

Тільки за Євстратова виник скандал у районній лікарні, де її керівництво та бухгалтерія отримують щомісячні зарплати близько 30 тис.грн., при цьому приміщення обшарпані, а в лікарів, які рятують життя, зарплата по 5-6 тисяч, а медсестри взагалі виживають.

«Оце такі реальні справи Андрія Євстратова!», які мають бути реальними кримінальними справами.

Євстратов захотів очолити одразу ВСЕ, тож ПРОВІВ через райраду рішення, за яким усі поради об’єднуються в ОДНУ громаду!

Джерело — Выборы в Генической объединенной территориальной громаде слово предоставляется кандидату в мэры Геническа А.Пинаеву