Протягом півроку на підтримку українських військових херсонці сплатили до бюджету 145,5 млн гривень військового збору.

Читайте Новини України та світу під час російсько-української війни 2022-2024 р.р.

Приріст до минулорічних надходжень склав 6,4 млн гривень платежу. Інформацію повідомили спеціалісти управління податкового моніторингу Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Більше половини або 65 відсотків загальних надходжень внесли платники та громадяни Херсонського управління. Вони спрямували для української армії 95,3 млн гривень податків. Платники Новокаховського та Генічеського управлінь перерахували до бюджету на підтримку Збройних сил України по 37,6 млн гривень та 12,6 млн гривень збору відповідно.

Платники податків Херсонщини відповідально ставляться до нарахування та сплати військового збору задля захисту державного суверенітету, гарантій стабільності та зміцнення економічної безпеки України.

Нагадаємо: з серпня 2014 року через російську агресію в Україні згідно із Законом України від 31.07.2014 №1621-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» встановлено сплату військового збору. За Податковим кодексом України «об’єктом оподаткування військовим збором є, зокрема, доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами». Ставка збору становить
1,5 відсотка.

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області,

Автономній Республіці Крим та

м. Севастополі