Алла Малицкая Алла МалицкаяДоктор
Татьяна Домбровская Татьяна ДомбровскаяКорреспондент
Виталий Бронштейн Виталий БронштейнЖурналист
Алена Маляренко Алена МаляренкоЖурналист
Любовь Лагутенко Любовь ЛагутенкоЖурналист
Александр Книга Александр КнигаРуководитель театра
Олег Лахнеко Олег ЛахнекоЛетчик
Маргарита Дедова Маргарита ДедоваОбозреватель
Елена Мазур Елена МазурДепутат
Владимир Миколаенко Владимир МиколаенкоМэр г. Херсона
Бронат Юлия Бронат Юлияюрист-обозреватель
Харис Ширинский Харис ШиринскийНародный артист
Елена Шелестенко Елена Шелестенкоредактор "Херсонский вестник нью"
Геннадий Шелестенко Геннадий ШелестенкоГлавный редактор "Херсонский вестник нью"

Выдающиеся деятели Херсона

Депутат Херсонської міськради Ірина Ценкер відзвітувала перед виборцями за рік роботи

  • 11.01.20
  • 2310
  • Поделиться:

28 грудня у школі №44, що у Таврійському мікрорайоні, відбувся традиційний щорічний звіт депутата Херсонської міської ради Ірини Ценкер.

На цей захід завітали небайдужі мешканці округу, який у міськраді вже чотири роки представляє Ірина Іванівна. Перед цим активом, людьми небайдужими до життя свого району і своїх будинків і звітувала депутат.

А вдалося депутатці зробити на окрузі цьогоріч немало. По-перше, вдалося капітально відремонтувати покрівлі у трьох будинках: «Так, це не дуже багато, якщо подивитись на реальну необхідність у капітальному ремонті в місті, але в масштабах округу — це дуже помітна робота. Цього року ми змогли залучити бюджетні кошти на ремонт покрівель у будинках 55 і 49 по вулиці Покришева і одного з корпусів будинку №18 по вулиці 49 Гвардійської дивізії», — розповіла Ірина Іванівна виборцям під час звіту. Ще в одному корпусі будинку 18 по вулиці 49 Гвардійської дивізії було проведено капітальний ремонт системи опалення.

Але найбільше Ірина Ценкер приділяла увагу питанню ремонту та модернізації ліфтів: «Наш округ — це виключно висотні будинки. До мене постійно звертаються виборці із скаргами на непрацюючі ліфти. Щороку все більше ліфтів застарівають і потребують капітального та поточних ремонтів. Тому, у бюджеті ми передбачили достатньо коштів на ці роботи. Це дозволило за рік провести ремонти 15 ліфтів тільки на нашому окрузі. А це означає, що тисячі мешканців зможуть комфортно та безпечно користуватися підйомниками», — каже депутат.

Ремонти ліфтів провели у будинках 47, 49, 53, 55. Наступного року за словами депутата, цю роботу буде продовжено: «Я вже маю попередній список ліфтів, які потребують обстеження та ремонту, і розпочала роботу із Департаментом ЖКХ щодо узгодження графіків ремонту», — поділилася планами Ірина Ценкер.

Окрім того, депутат розповіла, що окрім перелічених «великих проектів» що вимагали серйозних капіталовкладень з бюджету, вона займалася і менш глобальними, але теж важливими справами:

«Під час особистих прийомів, мешканці зверталися із своїми, перший погляд дрібними проблемами. Комусь ми допомагали у ремонті вуличного освітлення, хтось звертався з просьбою відремонтувати тротуар біля під’їзду, а комусь потрібно було обрізати небезпечну гілку. Ці питання ми намагалися вирішувати максимально швидко. І сподіваюсь, ця робота зробила життя мешканців нашого округу трошки комфортнішим», — ділиться Ірина Ценкер.

Окрему увагу депутат приділяла і надалі планує приділяти шкільним та дошкільним закладам округу. Протягом року їй надходили численні запити від вчителів та вихователів. На основі цих запитів депутату вдалося переконати чиновників у необхідності провести капітальний ремонт харчоблоку у дитсадочку №39, медичного блоку у садочку №10 і санвузла у садочку №28. Окрім цього у ці заклади закупили тренажери, обладнання для кухонь, масажні килимки, проектор та ноутбуки.

Не залишала без уваги депутат і школи району: «За рахунок міського бюджету школи району придбали ноутбуки та проектор», — розповіла депутат.

Також депутат відзвітувала, що домоглася в цьому році виділення коштів на ремонт проїзної частини на вулиці Мозолевського (колишня Фрунзе): «Ця вулиця не на моєму окрузі, але я активно домагалася її ремонту, бо це центр нашого міста, ми всі їздимо по цій вулиці. Виявилося, що до цього її не ремонтували 30 років!», — поділилася депутат.

Наприкінці зустрічі Ірина Ценкер поздоровила всіх із Новорічними святами і ще довго спілкувалася із виборцями, вислуховуючи їх проблеми та радіючи їх успіхам.

За матеріалами МОСТ

Геннадий Шелестенко Все статьи автора

© 2000-2018, "Новости Херсона". Все права защищены.